Konfor Balon Turu

Kapadokya Balon Turu – Standart Uçuş

Kapadokya Balon Turu – Konfor Uçuş

Kapadokya ucuz balon turu yerli ve yabancı tüm misafirlerimizin mutlaka katılmalarını tavsiye ettiğimiz bir aktivitedir. Balon turlarında ücretsiz transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Uçuştan sonra sertifika, madalya ve içecek ikramı da yapılmaktadır. Balon turu fiyatları içinde bulunduğumuz dönem için 2600 TL ile 3250 TL arasında değişiklik göstermektedir. 15 Ağustos itibariyle Kapadokya balon turu fiyatları kişi başı 200 Euroya çıkacaktır

Kapadokya, ülkemizin turizm açısından önemli bölgelerinden biridir. Her yıl yerli ve yabancı çok sayıda turist Kapadokya’ya gelmekte ve hayran kalmış olarak dönmektedir. Eşsiz coğrafyası, tarihi, kültürü ve tabi ki büyüleyici atmosferi görenleri adeta etkisi altına almaktadır. Kapadokya’ya gelen turistlerin neredeyse tamamının yoğun ilgisi balon uçuşlarına olmaktadır. Böylesine muhteşem bir coğrafyayı gökyüzünden izlemek ayrı bir keyiftir. Bu ilgi turistleri Kapadokya ucuz balon turu arayışına yönlendirmektedir. Evet, pahalı biraz ama karşılığında büyük bir keyif ve deneyim sunmaktadır.

Kapadokya Balon Turu Fiyatları

Kapadokya ucuz balon turu arayışında olanlar için önerimiz sezon sonunu tercih etmeleri, erken rezervasyon yaptırmaları ve tur şirketlerinin kampanyalarını takip etmeleri olacaktır. Bahar ve yaz aylarında Kapadokya Bölgesi yoğun turist akınına uğramaktadır. Ayrıca kışın kar dönemi de Kapadokya’nın en çok ziyaret edildiği dönemdir. Çünkü, muhteşem vadileri, peribacaları kar örtüsü ile inanılmaz bir manzaraya sahip olmaktadır. Bu zamanlar dışında, henüz sezon başlamamışken ya da sezon biterken tur firmaları indirim uygulamakta ve Kapadokya ucuz balon turu düzenlemektedirler. Kapadokya’nın her mevsim ayrı güzel ve etkileyici olduğu bir gerçektir. Bu yüzden sezon dışı zamanlarda da büyük keyif verecek Kapadokya gezisinde Kapadokya ucuz balon turuna katılmak mümkün olmaktadır.

Kapadokya tatil planı yaparken tatil zamanından ne kadar erken rezervasyon yaptırılırsa o kadar uygun fiyatlar yakalanmaktadır. Tatil planı içinde balonla uçmak da varsa kesinlikle balonlu tur paketlerini seçmek, Kapadokya ucuz balon turu için bir alternatif olacaktır.

İlkbahar ve yaz aylarında Kapadokya’ya gitmeyi düşünenler için önerimiz, rezervasyonlarını birkaç ay öncesinden yaptırmalarıdır. Hem otel hem de Kapadokya’da yapmak istenen aktiviteler açısından erken rezervasyon her zaman çok daha hesaplı olmaktadır. Böylelikle Kapadokya ucuz balon turu imkanı da mümkün olmaktadır.

Aklınızda Kapadokya’ya gitme planı varsa ve henüz bir tarih belirlememişseniz bir süre Tur firmalarının internet sayfalarını takip etmenizi öneriyoruz. Çünkü tur firmaları bölgede ki turizm hareketinin yoğunluğuna bağlı olarak belli sürelerde kampanyalar düzenlemektedirler. Bunları yakalama şansınız olacaktır. Aynı zamanda Kapadokya ucuz balon turu şansı da yakalamış olursunuz.

Kalabalık aile, arkadaş grupları ya da dernek, iş yeri çalışanları gibi grup gezileri yapılacaksa Kapadokya’da ki başta balon turu olmak üzere tüm aktivitelerde indirim sağlanmaktadır. Bu tür rezervasyonlarda mutlaka ucuz balon turu yapmak istendiğinin belirtilmesi gerekir. Tur firması ya da kalınacak otel bu konuda indirim sağlayacaktır.

Kapadokya’da birçok otelin müşterileri için balon turu yapan firmalarla anlaşması bulunmaktadır. Otel seçimi yaparken bu ayrıntıyı da düşünmek ucuz balon turu imkanı yakalamak açısından önemlidir.

Özellikle balayı çiftleri Kapadokya’yı tercih etmektedir. Sizde balayı tatilinizi Kapadokya’da geçirmek istiyorsanız balon turu içeren balayı paketlerini tercih etmenizi öneriyoruz. Kapadokya’da güneşin yeryüzünü aydınlatmaya başladığı saatlerde gökyüzünde enfes bir manzaraya karşı uçmanın keyfi ve romantizmini mutlaka yaşamalısınız. Bunun içinde balon turu içeren balayı paketleri ucuz balon turu yapma olanağı sunacaktır.

Kapadokya Ucuz Balon Turu Nasıl Yapılır?

Standart balon turları normalde 28 kişi ile gerçekleştirilmektedir. Ancak içinde bulunduğumuz Covid 19 pandemisi nedeniyle kişi sayısı 24’e düşürülmüştür. Balon uçuşu fiyatlarına dahil olan hizmetler, otel geliş gidiş rezervasyonu, sabah kahvaltısı, maske, dezenfektan, uçuş sonrası şampanya partisi ve hatıra sertifikasıdır. Otelden alınış saati yaz aylarında 04:00 – kış aylarında 06:00 civarıdır. Kapadokya balon turuna katılmayı düşünüyorsanız tavsiyemiz Göreme bölgesinde yer alan otellerde konaklamanız çünkü bu bölge Kapadokya balon turu için havalanma alanına çok daha yakındır ve sizi sabah otelinizden bu sayede biraz daha geç saatte alma şansımız olur.

Daha az kişi ile balon turu gerçekleştirmek istiyorum derseniz fiyatlar daha yüksek olacaktır. Genellikle balayı çiftleri baş başa uçmak istemektedir. Bu lüks uçuşlara girdiği için fiyat konusunda firmalarla görüşmek gerekmektedir. Ancak ucuz balon turu arayışında olanlar için standart balon turu çok daha avantajlıdır.

Kapadokya Ucuz Balon Turu Fiyatları Rezervasyon

Rezervasyon yaptırmanız Kapadokya balon turu fiyatları konusu için önemlidir. Çünkü hem yazlarında hem de özellikle hafta sonları Kapadokya bölgesi çok kalabalık olmaktadır. Yabancı misafirlerimizin dışında hafta sonları çevre şehirlerden turistler bölgede olmaktadır. Bu yüzden de yoğun dönemde yer bulmanız için Balon turu rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Bu da sizlere avantaj sağlayacaktır.

Kapadokya Balon Turu – Konfor Uçuş

Uçuş Tipi : Konfor Balon
Uçuş Süresi : 1 Saat
Sepet Tipi : 16 Kişilik Sepetler
Transfer : Ücretsiz Transfer
Copyright © 2019-2023 · Made in Tourkey Travel | Tüm Hakları Saklıdır.
Image

" Uzmanlar tarafından Hazırlanmış
Özel Turlar ... "

Adres
Kapadokya / TÜRKİYE

Telefon
+90 533 556 56 52

E-Posta
info@tourkeytravel.com